KAPCSOLAT

A Vesz-Mont 2000 Kft. az ipar számos területén jelen van. Tekintse meg szolgáltatásainkat, amennyiben valamelyik érdekes lehet az Ön számára, keresse fel értékesítőnket!
Zentai Tibor
Ügyvezető
zentai.tibor@veszmont.hu

Lőkös István
Ügyvezető
lokos.istvan@veszmont.hu

Zentai Mónika
Irodavezető
zentai.monika@veszmont.hu

Dobos Rita
Személyi asszisztens
dobos.rita@veszmont.hu

Biki Babett
Irodai asszisztens
biki.babett@veszmont.hu

Wagner Fanni
Irodai asszisztens
wagner.fanni@veszmont.hu

Veszprémi Dezső
Értékesítési vezető
veszpremi.dezso@veszmont.hu

Célgép értékesítés

Dobos Máté
Sales menedzser
dobos.mate@veszmont.hu
+36 30 593 8822
Kollaboratív és ipari robotok, valamint kiegészítőik értékesítése

Baranyai Gergely
Sales menedzser
baranyai.gergely@veszmont.hu
+36 30 508 8234
Boldog Richárd
Projektvezető
boldog.richard@veszmont.hu
+36 30 185 1926
Balogh Péter
Mérnök értékesítő
balogh.peter@veszmont.hu
+36 70 600 2112
Kereskedelem

Salamon Miranda
Értékesítő - Hiwin, Rezgőtechnológia
salamon.miranda@veszmont.hu
+36 70 643 3832
File István
Nikon értékesítő
file.istvan@veszmont.hu
+36 30 629 8432
Pálfalvi Richárd
Projektmérnökség vezető
palfalvi.richard@veszmont.hu
+36 30 860 6818
Projektvezetők

Bencsik Zoltán
Projektvezető
bencsik.zoltan@veszmont.hu
+36 70 518 4583
Hertelendy László
Projektvezető
hertelendy.laszlo@veszmont.hu
+36 30 190 9795
Józsa Gábor
Projektvezető
jozsa.gabor@veszmont.hu
+36 70 643 3591
Lohn Viktor
Projektvezető
lohn.viktor@veszmont.hu
+36 70 515 5663
Peresztegi Norbert
Projektvezető
peresztegi.norbert@veszmont.hu
+36 30 826 1575
Piltmann Zsolt
Projektvezető
piltmann.zsolt@veszmont.hu
+36 70 518 4582
Szandi Róbert
Projektvezető
szandi.robert@veszmont.hu
+36 70 518 4580
Török Attila
Projektvezető
torok.attila@veszmont.hu
+36 70 643 3805
Ráskai Béla
Műszaki igazgató
raskai.bela@veszmont.hu

Bagdi Zoltán
Szakmai vezető
bagdi.zoltan@veszmont.hu

Pócza Dávid
Operatív vezető
pocza.david@veszmont.hu

Kujbus Ferenc
Forgácsoló üzemvezető
kujbus.ferenc@veszmont.hu

Brancsek Csaba
Műszerész vezető
brancsek.csaba@veszmont.hu

Gardó Attila
Összeszerelő üzemvezető
gardo.attila@veszmont.hu

id. Horváth Tibor
Lakatos- lemez üzemvezető

+36 30 557 4078
Klepeisz Péter
Lemez üzletág technológus
klepeisz.peter@veszmont.hu
+36 30 428 9847
Lőkös Tamás
Mérőszoba technikus
lokos.tamas@veszmont.hu
+36 30 649 3719
Írjon nekünk

Kapcsolat

Személyesen
8248 Nemesvámos
Huszárok utca 3.
Telefonon
Tel.: +36 88 505 730
Fax.: +36 88 505 731
Írjon nekünk!
sales@veszmont.hu