KAPCSOLAT

A Vesz-Mont 2000 Kft. az ipar számos területén jelen van. Tekintse meg szolgáltatásainkat, amennyiben valamelyik érdekes lehet az Ön számára, keresse fel értékesítőnket!
Zentai Tibor
Ügyvezető
zentai.tibor@veszmont.hu

Lőkös István
Ügyvezető
lokos.istvan@veszmont.hu

Veszprémi Dezső
Értékesítési vezető
veszpremi.dezso@veszmont.hu

Dobos Máté
Projekt vezető, HIWIN értékesítő
dobos.mate@veszmont.hu
+36 30 593 8822
File István
Nikon értékesítő, Projekt vezető
file.istvan@veszmont.hu
+36 30 629 8432
Pálfalvi Richárd
Projekt vezető
palfalvi.richard@veszmont.hu

Baranyai Gergely
Projekt vezető
baranyai.gergely@veszmont.hu

Hertelendy László
Projekt vezető
hertelendy.laszlo@veszmont.hu

Mayer Richárd
Projekt vezető
mayer.richard@veszmont.hu

Férheczli Dávid
Projekt vezető
ferheczli.david@veszmont.hu

Boldog Richárd
Projekt vezető, Universal Robots értékesítő
boldog.richard@veszmont.hu
+36 30 185 1926
Szmetán Ferenc
Projekt vezető
szmetan.ferenc@veszmont.hu

Török Attila
Projekt vezető
torok.attila@veszmont.hu

Fodor Erik
Projekt vezető
fodor.erik@veszmont.hu

Csurgay Ádám
Projekt vezető
csurgay.adam@veszmont.hu

Ráskai Béla
Mérnökség vezető
raskai.bela@veszmont.hu

Bagdi Zoltán
Gépészmérnök tervező - csoportvezető
bagdi.zoltan@veszmont.hu

Pócza Dávid
Gépészmérnök tervező - csoportvezető
pocza.david@veszmont.hu

Szekretár András
Gépészmérnök tervező - csoportvezető
szekretar.andras@veszmont.hu

Vámos Gábor
Gépészmérnök tervező - csoportvezető
vamos.gabor@veszmont.hu

Wessely Emil
Gépészmérnök tervező - csoportvezető
wessely.emil@veszmont.hu

Koszorus Kornél
Termelés vezető
koszorus.kornel@veszmont.hu

Kujbus Ferenc
Forgácsoló üzem
kujbus.ferenc@veszmont.hu

Brancsek Csaba
Műszerész vezető
brancsek.csaba@veszmont.hu

Gardó Attila
Összeszerelő üzemvezető
gardo.attila@veszmont.hu

id. Horváth Tibor
Lakatos- lemez üzemvezető

+36 30 557 4078
Klepeisz Péter
Lemez üzletág technológus
klepeisz.peter@veszmont.hu
+36 30 428 9847
Zentai Mónika
Irodavezető
zentai.monika@veszmont.hu

Dobos Rita
Személyi asszisztens
dobos.rita@veszmont.hu

Biki Babett
Irodai asszisztens
biki.babett@veszmont.hu

Szapáry Brigitta
Irodai adminisztrátor
szapary.brigitta@veszmont.hu

Írjon nekünk

Kapcsolat

Személyesen
8248 Nemesvámos
Huszárok utca 3.
Telefonon
Tel.: +36 88 505 730
Fax.: +36 88 505 731
Írjon nekünk!
sales@veszmont.hu